Bio produkty, przyjazne środowisku

Masło mango do ciała Vero For Nature

JAK PAKOWAĆ PRODUKTY DO WYSYŁKI ? W JAKI SPOSÓB WYSYŁAMY DO WAS NASZE NATURALNE KOSMETYKI I NASZE ŚWIECE SOJOWE

W dzisiejszym wpisie chciałabym skupić się na sposobie pakowania naszych produktów. W sposobie jak najprostszym, jak najbardziej ekologicznym.

Kochamy minimalizm i staramy się w jak najlepszy sposób dbać o nasze środowisko, które i tak jest już mocno zanieczyszczone. Naszym założeniem w używaniu i produkcji naszych naturalnych kosmetyków jest naturalność- Verofornature- pamiętajcie, jesteśmy prawdziwi z natury. Kochamy naturę i będziemy w jak najlepszy sposób o nią dbać.

Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

W JAKI SPOSÓB PAKUJEMY NASZE EKO KOSMETYKI

Jak już widzieliście na naszej stronie, bądź przy odbiorze zamówienia, które otrzymaliście, nasze produkty- naturalne kosmetyki, jak i świece sojowe pakujemy w szklane słoiczki. Po użyciu każdego produktu, słoiczki można poddać recyklingowi jak i wykorzystać ponownie na własny użytek. Dodatkowo świece sojowe są przykryte drewnianym bukowym wieczkiem, które też jest ekologiczne.

My osobiście przy wyborze słoiczków na nasze masła, jak i świece, kierowaliśmy się tym, aby można było je wykorzystać ponownie w jakiś fajny, kreatywny sposób. Przede wszystkim po uprzednim wyparzeniu, otrzymujemy w pełni czysty i sterylny słoik. 

  DO CZEGO PONOWNIE WYKORZYSTAĆ SZKLANY SŁOICZEK 

Pomysłów na wykorzystanie opakowania jest wiele. My Wam podsuniemy kilka które mają zastosowanie w naszym rodzinnym domu, jak i u naszych najbliższych- co nas bardzo cieszy! Tak, wiele osób z naszej rodziny kocha nasze naturalne masła do ciała i coraz częściej sięgają po świece sojowe! 

Każdy nasz szklany słoiczek możesz wykorzystać do:

  • idealnie sprawdzają się jako pojemniki na przyprawy
  • przekładanie innych preparatów kosmetycznych
  • przechowywanie guzików, cekinów, bądź innych drobnych rzeczy pomocnych przy domowym krawiectwie
  • jako świecznik na mini podgrzewacze (sprawdzają się idealnie)
  •  jako słoiczek na domowy sos do sałatki, bądź jakieś drobne ziarna typu słonecznik, pestki dyni itp.
Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

ETYKIETY NA ŚWIECE SOJOWE I NA KOSMETYKI NATURALNE

Etykiety, które umieszczamy na naszych szklanych słoiczkach na kosmetykach, jak i również na świecach są w pełni biodegradowalne, oznacza, że nie są szkodliwe dla naszego środowiska i ulegają w pełni rozkładowi. Po co tworzyć coś, co może nam zaszkodzić? Produkujemy wszystko, co ma Wam pomóc, a nie zaszkodzić.

Pisząc o etykietach- nasza przyjaciółka robi to wyśmienicie- wystarczy, że zerkniecie na nasze świece sojowe, to wszystko dzięki Monice Żórawskiej (@zordigital) 

https://www.instagram.com/zordigital/

Jeżeli macie ochotę zerknąć na resztę to zapraszamy

https://verofornature.pl/kategoria-produktu/swiece-sojowe/

Oto jeden z jej projektów:

Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

EKOLOGICZNE PAKOWANIE PRZESYŁEK I PRODUKTÓW NATURALNYCH

Estetyczny minimalizm w wysyłce ! Naturalny kosmetyk, lub naturalna świeca sojowa, szklane biodegradowalne opakowanie i nasz ulubiony sposób pakowania-  używany do tego zwykłego szarego papieru, który przez niektórych uważany jest za tak zwany symbol skąpstwa. Dla nas jest symbolem szacunku do środowiska. Tak dokładnie wygląda przez nas zapakowany balsam do ciała, który czeka na wysyłkę:

Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

Powyżej przedstawione zdjęcie przedstawia produkt, który następnie trafia do kartonu. Kartony są wyprodukowane ze zwykłej makulatury. Wiemy, że w ten sposób zaoszczędzimy kilka, lub kilkanaście drzew w naszych lasach. Wnętrze kartonu zostaje przez nas wypełnione starymi bezużytecznymi gazetami, których już nikt nie używa. Zabezpieczenie kartonu papierową taśmą, która w pełni podlega recyklingowi i to tyle. Żadnej foli, żadnego plastiku. No tak, jeszcze kartka od kuriera :).  Staramy się żyć tak, aby jak najmniej zanieczyszczać nasze środowisko. 

Filozofia naszej marki opiera się głównie na tym, aby wszystko było zgodne z naturą i naszym środowiskiem. Dlatego staramy się jak najlepiej, aby cały proces od stworzenia naturalnego kosmetyku, bądź ekologicznych świec sojowych, po zapakowanie i wysyłkę był jak najmniej szkodliwy dla nas wszystkich i naszego ekosystemu. 

Teraz pozostaje wejść do naszego sklepu i sprawić sobie jakaś naturalną przyjemność: https://verofornature.pl/sklep/

Zespół Verofornature, Monika i Piotr. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *