Jak działa dyfuzor zapachowy?

Share on facebook
Share on email

Dyfuzor zapachowy, zdecydowanie aktualny numer jeden branży fragrance. Nowy, łatwy w użyciu, bardzo pożądany. Ekskluzywny element naturalnej aromaterapii. Patyczki zapachowe, bo to o nich mowa, to nowoczesny odświeżacz powietrza. 

Poniżej przedstawimy szczegółowo, jakie jest działanie dyfuzora zapachowego,  oraz w jaki sposób połączenie patyczków zapachowych, minimalnej receptury i szklanego pojemniczka, nadaje Twojemu pomieszczeniu tyle aromatu.

Jak działa dyfuzor zapachowy z patyczkami

Skład dyfuzora zapachowego to dosłownie trzy elementy- patyczki zapachowe, receptura z naturalnych olejków zapachowych, oraz przepiękne szklane naczynie. Aby prawidłowo używać dyfuzora zapachowego, należy umieścić w pojemniczku bambusowe patyczki. Ich ułożenie, oraz ilość to Twoja kwestia indywidualna, potraktuj to jako cześć designerską Twojego pomieszczenia. 

Jak używać dyfuzorów zapachowych z patyczkami ​

Dyfuzor zapachowy z patyczkami jest bardzo prosty, a przede wszystkim bezpieczny w codziennym użyciu. Już po otwarciu opakowania, należy ściągnąć nasadkę ze szklanego pojemniczka, następnie włóż patyczki zapachowe do środka, i umieścić go w bezpiecznym miejscu z dale od dzieci i zwierząt.

Dodatkowo przekażemy kilka drogocennych wskazówek, które zdecydowanie pomogą Ci w jego użytkowaniu. 

Zapamiętaj !

  • Postaraj się używać dołączonych do zestawy bambusowych patyczków zapachowych, ponieważ są do tego dedykowane nie bez powodu. W załączonych patyczkach znajdują się odpowiednie kanaliki, które podczas zanurzenia w recepturze,  w tajemniczy sposób uwalniają zapach z pojemniczka. 
  • Ilość patyczków to temat godny uwagi. A tak na poważnie, ich ilość jest zależna tylko i wyłącznie od Ciebie. Im więcej patyczków, tym zapach rozprzestrzenia się intensywniej. 
  •  Jeżeli zapach dyfuzora się zmniejszył, należy odwrócić patyczki. Dodatkowo zalecamy, abyś robiła to co najmniej, dwa razy dziennie. 
  • Nie wyrzucaj szklanego opakowania, ponieważ możesz je wykorzystać ponownie. Istnieją na rynku dopełniacze do dyfuzorów zapachowych. Zanim zdecydujesz się na ponowne dodanie kolejnego zapachu, odpowiednio umyj pojemnik, a najlepiej wyparz.

Gdzie dokładnie postawić dyfuzor zapachowy

Najbardziej rekomendowane jest, umieszczenie pojemniczka w miejscu, gdzie nie ma zbyt dużego przepływu powietrza, tak aby zapach rozprzestrzeniał się równomiernie. Jeżeli zapach dyfuzora będzie zbyt intensywny, z pewnością nie umieszczaj go przy zwiększonym przepływie powietrza, np. niedaleko okna, lub wentylatora. Po prostu wyciągnij jeden, lub dwa patyczki.

Świeca sojowa, czy dyfuzor- co wybrać

Na to pytanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, ponieważ świeca i dyfuzor to zupełnie dwa różna zastosowania. Patyczki to codzienna aromaterapia, a naturalne świece sojowe zapachowe to przyjemność, z której przeważnie korzystamy wieczorami. 

Podsumowując… Jeżeli chcesz, aby zapach w Twoim pomieszczeniu unosił się całą dobę, naturalny dyfuzor zapachowy jest idealnym wyborem. W swojej ofercie mamy duży wybór zapachowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Verofornature.

Newsletter

Znajdziesz tutaj !

Najnowsze wpisy