Dyfuzory zapachowe z patyczkami – co to jest i jak ich używać ?

dyfuzor z patyczkami

Dyfuzor zapachowy co to jest i do czego służy ?

Dyfuzor zapachowe aktualny numer jeden branży fragrance. Nowy, łatwy, natomiast bardzo pożądany trend naturalnej aromaterapii w naszym domu, mieszkaniu, biurze- zagościły u nas już na stałe. Piękny, zapach, cudowny design to różnorodność naturalnych dyfuzorów zapachowych z patyczkami.

Dyfuzor zapachowy z patyczkami, patyczki zapachowe, zwany również jako zapach z patyczkami- są nowoczesną i bezpieczną formą aromaterapii do wnętrz.

Dyfuzor zapachowy
Dyfuzor zapachowy z patyczkami

Świeca sojowa za darmo

Otrzymaj kod rabatowy 10 %

Odbierz świecę za darmo- kliknij

Dyfuzor z patyczkami jak działa

Zawarte w zestawie dyfuzora patyczki z bambusa zanurzamy wewnątrz szklanego pojemniczka z umieszczoną w środku gotową, naturalną recepturą zapachową. Patyczki zawierają w środku kanaliki, przez które wydostaje się aromat unoszący się do góry. W połączeniu z naturalnymi olejkami zapachowymi nieustannie wytwarza się zapach w Twoim pomieszczeniu. Nie potrzebujesz do jego użycia płomieni. Możesz je stosować w biurze w pracy w domu. Umieść dyfuzor w dowolnym, natomiast odpowiednim miejscu.

Indywidualna receptura zapachowa dyfuzorów została stworzona na bazie produktów naturalnych, niezawierających substancji chemicznych, ropopochodnych i rakotwórczych. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo dzieci i kobiet w ciąży.

Dzięki dyfuzorom zapachowym Twój dom wypełni się ciepłem, wspomnieniem, oraz cudowna aromaterapia. Wasze wieczory i dni staną się zupełnie inne. Sprawią, że poczujesz naturalny zapach w Twoim domu.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10 % rabatu na pierwsze zakupy !

Jak używać dyfuzorów zapachowych z patyczkami

Dyfuzor zapachowy z patyczkami jest bardzo prosty i bezpieczny w codziennym użyciu. Już po otwarciu opakowania, ściągnij nasadkę ze szklanego pojemniczka, włóż patyczki do środka i postaw dyfuzor w bezpiecznym miejscu. To wszystko.

Często zadawanym przez Was pytaniem jest” Ile patyczków należy umieścić do dyfuzora zapachowego?” W naszym opakowaniu znajduje się ich aż 8. Natomiast jeżeli obawiacie się o zbyt dużą intensywność zapachu w małym pomieszczeniu, możecie regulować to za pomocą otrzymanych patyczków umieszczonych w słoiczku. Zacznij od kilku, ewentualnie dołóż kolejne.

Kolejnym pytaniem, jakie od Was dostajemy to „Jak często przekręcać patyczki zapachowe w dyfuzorach? ” Powinny być obracane minimum raz dziennie. Natomiast aby zapach rozprzestrzeniał się równomiernie, należy obracać patyczki dwa razy na dobę.

Dyfuzory zapachowe

Do czego służy dyfuzor zapachowy z patyczkami

Dyfuzory zapachowe z patyczkami

Dyfuzory zapachowe z patyczkami od Verofornature to naturalny odświeżacz powietrza do domu. Dzięki ciągłemu, systematycznemu uwalnianiu zapachu w Twoim domu nie potrzebujesz już sztucznych odświeżaczy powietrza na baterię, świec zapachowych zawierających szkodliwą parafinę. Dyfuzor zapachowy nam je zastąpi i zrobi to w bezpieczny i łatwy w użyciu sposób.

Dyfuzory zapachowe, czy są łatwo palne

Dyfuzory zapachowe od Verofornature nie zawiera w swoim składzie benzyny, substancji ropopochodnych, oraz szkodliwych substancji chemicznych. Ich dodatkiem są naturalne olejki zapachowe. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby przetrzymywać dyfuzory zapachowe z dala od otwartego ognia. Olejki oraz receptura zawarta w dyfuzorach, nie nadaje się również do spożycia, oraz picia. W trosce o bezpieczeństwo dzieci należy umieścić je poza ich zasięgiem.

Patyczki zapachowe

Dyfuzory zapachowe, czy są zdrowe

Zdecydowanie tak. Dyfuzory zapachowe są bezpieczne. Posiadają naturalny, certyfikowany skład. Nie kopcą, nie potrzebują ognia. Nie zawierają i nie uwalniają substancji chemicznych, oraz ropopochodnych. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zostały stworzone w trosce o dzieci i kobiety w ciąży. Nie zostały testowane na zwierzętach.

Patyczki zapachowe, czy mogę ich ponownie użyć

Nie zalecamy ponownego użycia patyczków zapachowych, ponieważ podczas pierwszego i dłuższego użycia, nasiąkają pierwotnym zapachem. Przy kolejnym użyciu patyczków i połączenia z innym zapachem, może powstać coś nieprzyjemnego, innego. Przy każdym dostarczonym dyfuzorze zapachowym otrzymują Państwo kolejny ich komplet.

Czy mogę ponownie wykorzystać mój pojemnik do dyfuzora zapachowego

Naturalny dyfuzor zapachowy, a dokładnie jego szklany, ekologiczny pojemnik jest wielokrotnego użytku. Z zasady zero west, zalecamy nie wyrzucać pojemniczka, który jest uzupełniaczem kolejnego dyfuzora zapachowego. Należy go wyparzyć i ponownie wykorzystać – wszystko zależy od użytkownika. Zalecamy dokupienie uzupełniacza do dyfuzora i pozostawienie pojemniczka do ponownego zastosowania. Do każdorazowego zakupu uzupełniacza, dostarczamy również nowy komplet patyczków zapachowych.

Prawidłowa aromaterapia. Gdzie dokładnie postawić dyfuzor zapachowy

Oczywiście opcji umieszczenia dyfuzora jest kilka. Najbardziej rekomendowana jest umieszczenie pojemniczka w miejscu, gdzie nie ma zbyt dużego przepływu powietrza, aby zapach utrzymywał i rozprzestrzeniał się w pomieszczeniu równomiernie. Jeżeli zapach dyfuzora będzie zbyt intensywny  umieścić go przy zwiększonym przepływie powietrza, np. niedaleko okna, lub wentylatora. Pamiętaj, że przy tym sposobie możesz uniknąć uciekającego zapachu na zewnątrz metoda regulacji za pomocą patyczków zapachowych. Zdecydowani polecamy opcję numer jeden.

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzor zapachowy z olejkami, czy naturalna aromaterapia za pomocą polskich świec sojowych

Zdecydowanie jedno i drugie. Naszym faworytem są dyfuzory zapachowe, ponieważ wymagają mniej poświęconego czasu i ich zapach jest ciągłą aromaterapią w domu. A naturalne świece sojowe ? To inna bajka, inaczej przy nich leci czas- troszkę jakby wolniej. Dzięki nim możemy również uzyskać naturalny zapach w domu. Mówi Wam coś zapach czystej bawełny, lub jabłka i cynamonu? Mmm.

Polskie świece sojowe od Verofornature posiadają również bezpieczny, ekologiczny skład, a ich naprzemienne stosowanie z dyfuzorami zapachowymi to obłędny, relaksacyjny czas. Czas dla siebie. Ich połączenie to istna naturalna aromaterapia w domu.

Dyfuzory zapachowe co to jest
Patyczki zapachowe

Środki ostrożności podczas użycia dyfuzora zapachowego

Należy przechowywać z dale od zwierząt, oraz w bezpieczeństwie i poza zasięgiem dzieci. Ich skład jest naturalny, natomiast nie nadaje się do spożycia. Nie należy przetrzymywać dyfuzorów przy palącym się płomieniu- należy zachować środki ostrożności. Należy uważać podczas przekręcania patyczków zapachowych podczas codziennego użytkowania, ponieważ możemy ich oleistą recepturą poplamić powierzchnię.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Znajdą państwo w nim produkty dla dzieci i kobiet w ciąży. Takie jak:

Kosmetyki naturalne, świece sojowe, dyfuzory zapachowe, zestawy naturalne.

www.verofornature.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *