Często

Zadawane pytania

Jeśli masz inne pytanie na które nie znalazłaś odpowiedzi, napisz do nas na podany adres:

Zamówienia

Podczas dostępności produkty, szybko się wyprzedają. Nie martw się. Szybko uzupełniamy braki magazynowe. Śledź stronę regularnie, bądź skontaktuj się z nami e-mailowo. Powiadomimy Cię o ponownej dostepności. 

Produkt wysyłamy od razu na drugi dzień po zamówieniu. Czas dostawy w zależności od dostawcy to 1-2 dni.

Jeżeli Twoje zamówienie zostanie wysłane z naszego magazyny, powiadomimy Cię drogą e-mailową przez podanego e-maila w zamówieniu. Wiadomość będzie Cię informowała o statusie przesyłki- wszystko jest zależne, jakiego pośrednika zamówiłaś. 

Zawsze będzie sza zadowolona z zamówienia od Verofornature. Jeżeli będziesz chciała zwrócić zamówienie skontaktuj się z biurem obsługi klienta, otrzymasz tam informację na temat zwrotu. 
 

Zazwyczaj nie akceptujemy anulowania, lub zmian po zaakceptowaniu zamówienia. 

Produkty

Wszystkie produkty, które znajdują się na stronie Verofornature są tworzone z myślą bezpieczeństwa dzieci i kobiet w ciąży. Każdy produkt jest naturalny, nie zawierający substancji chemicznych, konserwantów, oraz toksycznych, szkodliwych substancji. 

Każde znajdujące się w ofercie sprzedażowej, masło do ciała to kosmetyk roslinny, naturalny w pełni bezpieczny dla dzieci i kobiet w ciąży. 

Masła do ciała mogą stosować kobiety w ciąży, jak i karmiące piersią. 

Naturalne świece sojowe zapachowe powstały z ekologicznego wosku sojowego i olejków naturalnych. Skład świec jest z produktów ekologicznych, oraz roślinnych. 

W dyfuzorach zapachowych nie znajdziesz substancji chemicznych, oraz ropopochodnych.