Poznaj Verofornature

Jak powstały- kosmetyki dla dzieci

Prawdziwa historia i produkcja maseł do ciała od Verofornature

Vero to rodzinna firma, która z miłości do natury i jej piękna, stworzyła bezpieczne kosmetyki dla dzieci i kobiet w ciąży.

Zaczynaliśmy jako rodzinna manufaktura, a wszystkie kosmetyki tworzyliśmy ręcznie w domowym laboratorium wg autorskich receptur kosmetologa Moniki Małż. Młodej mamy, oraz właścicielki Verofornature. Najpierw dla najbliższej rodziny, w dalszym etapie dla przyjaciół i znajomych. Teraz kosmetykami cieszycie się Wy.

Do każdego z produktów podchodzimy ze szczególną troską, najistotniejszy jest fakt, iż każda receptura maseł do ciała powstała indywidualnie. Nie ukrywamy, że kosmetyki powstały z myślą o najmniejszych dzieciach. Wiemy, jak istotna jest pielęgnacja skóry niemowląt, dzieci, czy kobiety w ciąży. Dbamy o to, aby nasze produkty zawierały tylko naturalne składniki, a przykładem są masła do ciała, które zawierają tylko 5 składników.

Pomysł na aromaterapię

Zakochaliśmy się również w naturalnych świece zapachowych, oraz dyfuzorach z patyczkami, to idealny pomysł na domową i naturalną aromaterapię. Produkt zawierają najwyższej jakości wyselekcjonowane surowce naturalne, które są gwarancją bezpieczeństwa dzieci i kobiet w ciąży.

Skąd wzięła się nazwa VERO? 

„Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy, prosto z natury.

W pełnym przekonaniu stwierdzamy, iż powstaliśmy dla dzieci i kobiet w ciąży. Co tak naprawdę nas wyróżnia, zdecydowanie minimalizm i indywidualne receptury, które produkujemy w małych nakładach. Takie tworzymy kosmetyki dla dzieci, naturalne świece sojowe oraz dyfuzory zapachowe, są prawdziwie ekologiczne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem.

Jak zaczęła się działalność Verofornature?

Pierwsze kosmetyki tworzyliśmy dla siebie w zaciszu domowym, a wynika to z faktu, że wiele drogeryjnych kremów, czy balsamów nie dostarczało nam tego, czego oczekiwaliśmy. Co najistotniejsze, skóra nie była odpowiednio nawilżona, a niektóre produkty wywoływały również reakcje alergiczne. W momencie przyjścia na świat synka,  powstały autorskie masła do ciała, specjalnie dla niego. Zdecydowaliśmy się stworzyć coś samodzielnie, a nasi najbliżsi chętnie testowali produkty. Stopniowo coraz więcej osób dowiadywało się o naszych ręcznie robionych produktach. Masła dla dzieci do dnia dzisiejszego uszczęśliwiają Wasze dzieci. 

Znajdziesz tutaj !

Znajdziesz tutaj !

Znajdziesz tutaj !