Jak powstają nasze kosmetyki?

Autorskie receptury Verofornature

Na początku nasze kosmetyki tworzyliśmy ręcznie. Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami, postanowiliśmy przekazać naszą recepturę do laboratorium. Jest to przedsiębiorstwo, które pomaga nam w produkcji kosmetyków na większą skalę, przy zachowaniu naszych rygorystycznych wymagań jakościowych. Dzięki temu każdy z Was może kupić nasze produkty.

Wizja Verofronature – produkty pełne zdrowia i natury 

Nasza wizja, co do produkcji kosmetyków naturalnych, jest dla nas najważniejsza. Chcemy tworzyć  kosmetyki w pełni naturalne z prostym i bezpiecznym składem. Dlatego współpracujemy tylko z takimi firmami, które podzielają naszą koncepcję i posiadają odpowiednie certyfikaty, które to potwierdzają.

Inspiruje nas rodzina i przyjaciele 

Największą inspiracją przy tworzeniu konkretnych zapachów kosmetyków i świec sojowych są rodzina oraz znajomi. Ich pytamy jako pierwszych, jakie zapachy podobają im się najbardziej oraz jaki aromat świec chcieliby czuć w swoich domach. Ich opinia jest dla nas bezcenna.

Ponadto, na bieżąco sprawdzamy, co dzieje się na rynku kosmetycznym. Nie chcemy jednak powielać wszystkiego, co mają inne firmy. Zależy nam również na stworzeniu kompozycji zapachowych, które nie są powszechnie dostępne na rynku.