Jak zrobione są świeczki sojowe Verofornature?

naturalne świece sojowe

Jak zrobione są świeczki sojowe Verofornature?


W jaki sposób powstają polskie świece sojowe od Verofornaturei dlaczego warto ich używać. Czego unikać w świecach sojowych, dlaczego mogą być również szkodliwe i niebezpieczne.

Zdradzimy Wam również sekret, dlaczego świece sojowe od Vero są bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży. Złamiemy również zasady i powiemy, jak zrobić świeczkę sojową w domu ! A co najważniejsze !

Tylko u nas, cudowne połączenie naturalnych dyfuzorów zapachowych ze świecą sojową ! Sprawdź szczegóły oferty i ciesz się pięknymi chwilami w domowej aromaterapii.

Odbierz 10 % rabatu na pierwsze zakupy

Świeca sojowa w zestawie- kliknij tutaj !

Odrobina przyjemności, czyli jak zrobić świeczkę sojową bezpieczną dla dzieci i kobiet w ciąży

Świeczki sojowe, nowy trend aromaterapii w naszych domach. Pojawiły się na naszych półkach stosunkowo niedawno. Znaczny wzrost świadomość na temat bezpieczeństwa i naszego zdrowia przekonała nas, aby zapomnieć o szkodliwych świecach parafinowych. Chętnie zamieniliśmy je na naturalne świece z wosku sojowego. Coraz większa moda zero west, dbanie o planetę, oraz przekonanie do produktów roślinnych wzbudziła zaufanie ludzi do firm produkujących świece sojowe ręcznie robione.

Podczas pomysłu stworzenia marki Verofornature inspirowaliśmy się zdrowiem, bezpieczeństwem, oraz zaufaniem do sprawdzonych dostawców- to dzięki nim, możecie cieszyć się produktami najwyższej jakości. Połączenie odpowiednio wyselekcjonowanych, naturalnych składników, oraz odpowiednio dobranych olejków zapachowych, zapewniło, że nasze polskie świece sojowe są bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży, oraz kobiet karmiących piersią.

Od dziś Wasze wspólne dni i wieczory staną się zupełne inne. Rodzinną atmosferę, uzupełni naturalna aromaterapia za pomocą świec sojowych.

świece sojowe

Z czego powstały świece sojowe ręcznie robione od Verofornature ?

Aby świeca sojowa trafiła w Wasze ręce zadbaliśmy o produkty najwyższej jakości. Unikaliśmy jak ognia produkcji taśmowej, nasze świece sojowe są ręcznie robione. Powstają w znacznie mniejszych partiach. Zadbaliśmy o ich jak najmniejszy szczegół. Wykorzystujemy do ich produkcji, tylko ekologiczne i roślinne składniki, niezawierających substancji chemicznych. Ostrzegamy, aby czytać składy, ponieważ duża ilość firm produkujących polskie świece sojowe, dodaje niewielka ilość szkodliwej i rakotwórczej parafiny. Bądźcie ostrożni.

Jak wygląda proces i produkcja świec zapachowych

Do produkcji świec zapachowych wykorzystaliśmy najwyższej jakości roślinny wosk sojowy, bawełniany knot, naturalne olejki zapachowe, szklane pojemniczki.

Naturalny wosk sojowy- jest to bezzapachowy, roślinny składnik, nieposiadający substancji chemicznych.

Bawełniany knot- dzięki niemu, podczas palenia świeca sojowa nie kopci, nie wydziela szkodliwych substancji rakotwórczych.

Naturalne olejki zapachowe- to w nich tkwi cała tajemnica i sekret aromaterapii w Waszym domu. Wykorzystaliśmy do nich idealne, najlepszej jakości olejki francuskie.

Szklane pojemniczki- Produkowane w Polskiej hucie z możliwością wielokrotnego ich wykorzystania.

Świece sojowe jak zrobić w domu

Świece sojowe ręcznie robione w domu, czy to w ogóle możliwe ? Zdecydowanie tak, natomiast zalecamy, aby produkcja świec sojowych, odbywała się w pełnym zakresie bezpieczeństwa, sterylności i z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Jak najdalej od zwierząt i dzieci.

Aby stworzyć pięknie pachnąca, naturalną świecę sojową, należałoby poszukać wysokiej jakości produktów, posiadających certyfikaty jakości. Proces tworzenia świec sojowych powinno zacząć się od przymocowania knota bawełnianego do szklanego opakowania. Kolejnym etapem jest rozgrzanie wosku do odpowiedniej temperatury, aby uzyskał płynna konsystencję. Następnie, należy połączyć wosk sojowy z przygotowanymi olejkami zapachowymi- kontrolując temperaturę rozpuszczonego wosku. Unikniemy rozpylenia się częściowo zapachu z przygotowanych olejków. Na tym etapie przelewamy wosk do przygotowanego szklanego pojemniczka z zamocowanym knotem.

Pozostało nam odczekać aż wosk sojowy zastygnie. Warto wspomnieć, że ręcznie robione świece sojowe, nie zachowają gładkiej powierzchni- jest to dowód, że świeca została ręcznie zalana do pojemniczka.

Zalecamy, aby ostawić świecę sojową na minimum 2 tygodnie- po takim czasie świeca będzie idealnie uwalniała swój wspaniały zapach. Czas uwolnić naturalny zapach w Twoim domu, dzięki świecy sojowej.

Ręcznie robione świece sojowe
Naturalne świece sojowe

Mała podpowiedź- jakie olejki do świec sojowych

Olejki do świec sojowych od Verofornature są nietypowe i wyjątkowe. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci i kobiet w ciąży nie używamy kompozycji zapachowych, olejków eterycznych. Świece sojowe zostały wzbogacone o francuskie naturalne olejki zapachowe. Co to w ogóle jest olejek zapachowy ? Jest to połączenie organicznych wyciągów roślinnych z nutami zapachowymi.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Verofornature. Posiadamy tam, między innymi: kosmetyki naturalne bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży, oraz naturalne, pięknie pachnące dyfuzory zapachowe. Każdy z tych produktów oferujemy również jako piękne zestawy prezentowe.

Odbierz rabat 10 %

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *