Aromaty

Aromaterapia domowa, czy to w ogóle jest bezpieczne? W jaki sposób o nią zadbać ? Wystarczy świeca sojowa bez parafiny, a dyfuzor zapachowy bez substancji ropopochodnych. To wszystko, jak widać, nic prostszego !

Aromaterapia w domu, czyli dyfuzor zapachowy

Czy dyfuzory z patyczkami nam w tym pomogą ? Zdecydowanie tak. Lekka nuta zapachowa, która aromatyzuje nas 24 godziny na dobę. A to dzięki naturalnym olejkom zapachowym.

Naturalna aromaterapia- świece sojowe zapachowe

Zdecydowanie naturalne świece sojowe zapachowe to coś innego niż dyfuzory. To one w bezpieczny sposób mogą aromatyzować nam wieczory zupełnie inaczej niż dyfuzor. Cisza, migoczący płomień i unoszący się naturalny zapach, rozpływają nasze ciała i zmysły. Aromaterapia domowa za pomocą świecy to nowoczesne ekologiczne spa.

Czy świece sojowe i dyfuzory zapachowe są bezpieczne dla dzieci

Marka Verofornature tworzy zupełnie cos innego niż inne firmy. Chcemy, aby mama i dziecko mieli odczynienia z produktami naturalnego pochodzenia. Czy to świece sojowe, czy dyfuzory, posiadają produkty naturalnego pochodzenia, w których nie użyto substancji szkodliwych naszemu zdrowiu.

Jak używać dyfuzora zapachowego

Nie jest to skomplikowane, ponieważ dyfuzor zapachowy składa się z trzech podstawowych rzeczy. W zawartości opakowania znajdziesz bambusowe patyczki zapachowe, aromat z olejków zapachowych, oraz szklany pojemniczek. Do słoiczka wkładamy patyczki i od tego momentu w Twoim pomieszczeniu ulatnia się niesamowity zapach natury. Patyczki zapachowe ułóż według swojego uznania, aby dyfuzor zapachowy dodał dodatkowego designu Twojemu mieszkaniu.

Jak używać świecy sojowej

Najistotniejsze to z dala od dzieci i zwierząt. Określenie bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży odnosi się do braku szkodliwych substancji w świecy sojowej. Aby prawidłowo korzystać ze świecy to odstaw ją w pomieszczeniu z dala od przeciągów, odpal bawełniany knot i pal ją minimum 2 godziny, aby uniknąć tunelowania. To wszystko !

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.