Ciąża

Słowo mama i ciąża nabiera większego znaczenia, zdecydowanie najpiękniejszy czas w życiu każdej z nas. Ciąża i rodzicielstwo to moment radości, odpowiedzialności, ale przede wszystkim czas wielkich zmian, zachodzących w życiu codziennym i naszym organizmie. Moment, w którym każda z nas zwraca szczególną uwagę na pielęgnację ciała już od pierwszych dni.

Naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży-  odpowiednia pielęgnacja

Wiele zmian hormonalnych ma bardzo istotny wpływ, między innymi na naszą skórę. Aby w bezpieczny sposób wzmocnić, uelastycznić i wspomóc walkę z cellulitem, stworzyliśmy kosmetyki dla kobiet w ciąży. Naturalne masła do ciała to również nawilżające kosmetyki dla dzieci.

Czekoladowe masło do ciała- dlaczego zalecamy w ciąży ?

Zdecydowanie nie chodzi nam tylko o zwykłe nawilżenie, jest coś ważniejszego. Każda z nas obawia się najgorszego, czyli rozstępów. Wdrożenie odpowiedniej diety, regularnej aktywności fizycznej, oraz odpoczynku to nie wszystko, bardzo istotną rolę odgrywa pielęgnacja ciała. Masło czekoladowe posiada między innymi takie składniki jak olej macadamia, czy masło kakaowe, które podczas Twojego regularnego stosowania w efektywny sposób wzmacniają i odżywiają tkankę skórną.

Bezpieczna domowa aromaterapia dla kobiet w ciąży i dzieci

Czas relaksu i odprężenia umilą Ci naturalne świece sojowe zapachowe, które zostały stworzone z myślą o Tobie i Twojego dziecka. Dzięki naturalnym składnikom w bezpieczny sposób możesz palić świece w obecności wszystkich domowników.

Znajdź odpowiednie produkty również w zestawach prezentowych. Dowiedź się więcej na temat naturalnych produktów od Verofornature.

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.