Dyfuzory zapachowe

Każda z Was potrzebuje chwili, aby odpocząć- robimy to na różne sposoby. Zdecydowanie, każdego wieczoru świeca sojowa, uspokaja nas swoim migoczącym promieniem, lecz dyfuzor zapachowy nie zamierza być gorszy, dyskretnie, lecz po cichu zaczepia nas swoim delikatnym zapachem. Naszą codzienność urozmaicają zapachy unoszące się z patyczków zapachowych.

Naturalne dyfuzory zapachowe co je wyróżnia

Naturalne dyfuzory zapachowe z patyczkami od Verofornature powstały z indywidualnych receptur w taki sposób, aby mogły być stosowane w obecności kobiet w ciąży i małych dzieci. Skład zredukowaliśmy do minimum, dzięki temu rozszerzyliśmy asortyment w taki sposób, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie.

Patyczki zapachowe – u nas skład ma znaczenie

Co wyróżnia nas na tle dotychczasowych dyfuzorów zapachowych ? Brak substancji ropopochodnych, zero alkoholu. Godne Waszej są naturalne olejki zapachowe i ekologiczne patyczki. W przeciwieństwie do dyfuzorów drogeryjnych pachną nawet do 3 miesięcy !

Olejki do aromaterapii w dyfuzorach zapachowych

Mała objętość, a tak wartościowa. Dodatek olejków zapachowych odgrywa najistotniejszą rolę w dyfuzorach zapachowych. Korzystamy z usług zaufanych dostawców- testujemy olejki wiele razy, zanim produkt trafi w wasze ręce. Zależy nam na niespotykanych zapachach, które zostają w Waszej pamięci.

Jak używać dyfuzorów zapachowych

Korzystanie z gotowych dyfuzorów jest bardzo proste, natomiast w trakcie jego korzystania,  najistotniejszym i najważniejszym elementem jest jego miejsce. Należy unikać przeciągów, wentylatorów i dopasować je do pomieszczenia. Użytkowanie jest bardzo proste i bezpieczne, należy wyciągnąć szklany pojemniczek z zawartością dodanego olejku zapachowego do mieszaniny, włożyć dołączone patyczki zapachowe i to wszystko. Naturalne dyfuzory zapachowe z patyczkami będzie unosił się w pomieszczeniu ciągle, przez 24 godziny. Aby zapach był równomierny, należy patyczki zapachowe obracać co najmniej 2- 3 razy dziennie, aby zapach był trwały i równomierny.

Czym się różni dyfuzor zapachowy od świecy sojowej

Czy dyfuzor zapachowy jest lepszy od świecy sojowej ? Nie używalibyśmy takiego stwierdzenia- każdy lubi coś innego. Świeca sojowa mają zupełnie inne działania, różnią się od siebie w znaczny sposób. Dyfuzor dzieli się swoim zapachem równomiernie, może mniej intensywnie niż naturalna świeca sojowa zapachowa, ale w pomieszczeniu pachnie cały czas. Naturalne świece sojowe zapachowe to zupełnie coś innego. Jest to rozkosz nie do opisania- relaks i odprężenie, jakie daje nam świeca sojowa, chyba nie jesteśmy w stanie tego opisać.

Poznaj również nasze naturalne masła do ciała dla dzieci i kobiet w ciąży.

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.