Dziecko

Dziecko w rodzicielstwie to najważniejszy element wspólnego życia. Prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo dziecka to element odpowiedzialności rodziców. Skóra, jako największy narząd ludzkiego organizmu, potrzebuje już od pierwszych dni odpowiedniej pielęgnacji i nawilżenia. Na ratunek powstały naturalne masła do ciała dla dzieci.

Kosmetyki dla dzieci- jak prawidłowo nawilżyć ich skórę

Kluczową rolę w prawidłowej pielęgnacji odgrywa skład stosowanych produktów. Naturalne masła do ciała to kosmetyki dla dzieci stworzone z myślą o ich bezpieczeństwie i prawidłowo pielęgnowanego naskórka. Dzięki zawartości składników roślinnych produkty regenerują, nawilżają i niwelują stany zapalne.

Czy naturalne masła do ciała są odpowiednie dla dzieci

Kosmetyki powstały z myślą o bezpieczeństwie dzieci i kobiet  w ciąży, dlatego godnym uwagi jest ich skład. Zawartość kosmetyku to tylko 5 roślinnych i naturalnych składników, takich jak: masło shea, olej kokosowej, olej macadamia, czy masło kakaowe. Minimalizm i naturalność to efekt masła do ciala od Verofornature. Od dziś Twoje dziecko i Ty w bezpieczny sposób możecie nawilżać swoje ciała.

 Czy świece sojowe są bezpieczne dla dzieci

Zdecydowanie nie każda, ponieważ producenci świec sojowych dodają do jej zawartości domieszki parafiny z woskiem sojowym. Są na polskim rynku naturalne świece sojowe zapachowe, które w swoim składzie zawierają w 100 % wosk sojowych.

Znajdź odpowiednie produkty również w zestawach prezentowych.

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.