Świece sojowe

Świeca sojowa owocowa, a może leśna? Chyba że wolisz, ekskluzywne zapachy w szklanych słoiczkach? Nie ma znaczenia, jaki zapach wybierzesz, ponieważ świece sojowe od Verofornature są bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży.

Naturalne świece sojowe zapachowe- dlaczego są takie wyjątkowe

Czy każda świeca sojowa musi być taka sama ? I nie chodzi nam o zapach, czy wygląd. Vero ma trochę inny zamysł. W każdym sklepie z aromaterapią domową znajdziesz to samo, ale my szukaliśmy czegoś wyjątkowego, wyróżniającego się na tle innych. Powstały naturalne, przede wszystkim ręcznie wykonane świece na podstawie indywidualnych receptur w trosce o bezpieczeństwo kobiet w ciąży i dzieci.

Świece sojowe- jaki mają skład

Dlaczego uważamy, że świeca sojowa od Vero jest ekologiczna ? W jej skład schodzi wosk sojowy i olejek zapachowy- to wszystko. Wszystkie produkty, które zostały wykorzystane przy produkcji świec, zawierają prosty i minimalny skład. Należy zwrócić uwagę na wosk sojowy, jest naturalnym roślinnym składnikiem, a olejki zapachowe to certyfikowane kompozycje nadające cudowny, niemal identyczny do prawdziwego aromat natury.

Naturalne świece sojowe od Verofornature nie zawierają dodatków chemicznych, sztucznych konserwantów, a bardzo istotne jest to, iż nie zawiera niebezpiecznej parafiny. W sklepach stacjonarnych, czy internetowych naturalne świece są tylko z nazwy- posiadają domieszki parafiny, lub innych konserwantów. Przepiękny zapach czystej bawełny unoszący się w Twoim biurze, to połączenie dwóch bezpiecznych składników.

Jak palić naturalne świece sojowe ?

Podczas pierwszego zapalenia naturalnej świecy sojowej, ważnym aspektem jest moment rozpuszczenia wosku, tak aby zakrył całą jej powierzchnie. W innym wypadku powstanie tzn. tunelowanie, a świeca nie rozpali się równomiernie, pozostawiając na bokach słoiczka wosk sojowy.

Rekomendujemy, aby minimalny czas palenia świecy sojowej wynosi około  2-3 godziny. Przed kolejnym rozpaleniem skróć bawełniany knot o około 0,5 cm, dzięki temu pozwoli nam to uniknąć migoczącego płomienia oraz dymienia. Pamiętaj również o tym, aby nie pozostawiać zapalonej świecy sojowej bez opieki, szczególnie w miejscach dostępnych dla dzieci oraz zwierząt domowych. Zawsze umieszczaj na żaroodpornej podstawie, stabilnej oraz wyrównanej powierzchni.

Naturalne zapachy do domu- świeca sojowa, czy dyfuzor zapachowy

Zapachy to nasza miłość, ponieważ aromaterapia nas uspokaja, zdecydowanie na jej pomoc przychodzą dyfuzory zapachowe. Pragniemy się z Wami podzielić tym, co udało nam się stworzyć. Każdy znajdzie zapach dla siebie, może coś słodkiego, albo lekkiego, a może unoszący się aromat melona z ogórkiem ? A Twoim zdaniem co fajniej uwalnia aromat ? Świeca sojowa czy dyfuzor zapachowy ?

Verofornature to nie tylko aromaterapia, ale również naturalne masła do ciała dla dzieci i kobiet w ciąży.

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.