Zestawy prezentowe

Zestawy kosmetyków naturalnych na prezent, stworzysz swój wymarzony. Znajdź w jednym zestawie taki miks produktów, jak naturalne świece sojowe zapachowe, masła do ciała, lub dyfuzory zapachowe. Korzystając z okazji pojedynczych zakupów, możemy zapakować produkty w zestaw prezentowy. To Ty o tym decydujesz, co dokładnie co ma się znajdować w twoim zestawie prezentowym.

Kosmetyki naturalne na prezent

Zdecydowanie naturalne, oraz bezpieczne kosmetyki naturalne na prezent dla kobiety w ciąży. W Twoim wymarzonym zestawie może się znajdować np. masło czekoladowe, bądź masło mango. To te produkty, podczas systematycznego stosowania w czasie ciąży, wspomaga walkę z cellulitem i rozstępami.

Zestaw kosmetyków dla dzieci

Poszukujesz kosmetyków dla dzieci, natomiast nie wiesz, które wybrać ? Przede wszystkim te naturalne, które rozwiązuję między innymi takie problemy, jak, atopowe zapalenia skóry. W związku z tym, na Wasz ratunek pędzi, naturalne masło kokosowe do ciała. Natomiast, jeżeli doskwiera Wam suchość naskórka, to godnym uwagi jest, masło mango. Niewątpliwie, połączenie produktów w przedstawione powyżej masła do ciała to ratunek na Wasze problemy skórne.

Świece naturalne na prezent

Poszukujesz prezentu na już, natomiast nie wiesz co kupić mamie, babci. A nie uważasz, że idealnym pomysłem dla każdego są naturalne świece sojowe zapachowe na prezent. Ciągły stres, bieg, gonitwa i walka z czasem, a co z odpoczynkiem i relaksem? Naturalne świece sojowe zapachowe zadbają o Twój spokój.

Znajdź w sklepie Verofornature zestawy kosmetyków naturalnych i produktów do aromaterapii na prezent, które przypadną do gustu mężczyznom, jak i kobietom.

Jeżeli poszukujesz bezpiecznych kosmetyków dla dzieci, mamy też coś dla nich- sprawdź naszą ofertę.

W trosce o Mamę i dziecko

Opracowaliśmy naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, przyjazne Mamom i dzieciom oraz naszej planecie.

VERO FOR NATURE

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Pragniemy zaprosić Cię do autentycznego bezpiecznego świata, w którym żyje się w harmonii z naturą. Takie tworzymy kosmetyki, świece sojowe i dyfuzory zapachowe – prawdziwie naturalne, pozbawione chemii, z prostym roślinnym składem. Dbamy o zwierzęta i żyjemy wg zasady zero waste.