O Vero

Kosmetolog Verofornature

Kosmetolog z wykształcenia oraz pasji. Twórczyni receptury kosmetyków naturalnych Verofornature. Mama Igora, bo to wszystko powstało dla niego.

Już na studiach wiedziała, że z kosmetologii bardziej interesuje ją chemia kosmetyczna niż praca w gabinecie kosmetycznym. Odkąd pamięta, zawsze sprawdzała składy kosmetyków – co zawierają oraz jaką reakcję wywołują na jej skórze. Kosmetyki drogeryjne wielokrotnie ją uczulały, dlatego postanowiła stworzyć coś samodzielnie – najpierw na użytek własny oraz rodziny. Tak zrodziła się pasja do robienia kosmetyków.  Rozkochała dzieci w naturalnych masłach do ciała. 

Kilka słów o produktach Vero

Naszym priorytetem w życiu, jak i wykonywanej pracy są dzieci. Celem bezpiecznej i naturalnej pielęgnacji skóry naszego synka, było znalezienie czegoś niepowtarzalnego. Czas ciąży, który bardzo przyczynił się do pomysłu, połączył dwa cele- dziecko, oraz ciąża. Łącząc wszystko w całość i dodając naturę, powstały produkty bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży marki Verofornature.

Przeglądając internet, bardzo szybko zauważyliśmy, że wiele produktów do pielęgnacji dostępnych na rynku, które reklamują się jako naturalne, posiadają bardzo długą listę składników. Dlatego celem stało się zrobienie kosmetyku, który będzie w 100% naturalny z prostym składem. Metodą prób i  błędów, udało jej się stworzyć.

Naturalne masła do ciała

Należy zwrócić uwagę na skład, jest to tylko 5 składników. Zawartość maseł do ciała to między innymi: oleje macadamia, masło shea, olej kokosowy, masło kakaowe, witamina E, itd. Najistotniejsze w składzie jest ich naturalny i roślinny skład. W związku z tym, że nie znajdziesz w nich sztucznych konserwantów, należy przechowywać je w lodówce. 

Naturalne świece sojowe zapachowe

Nikt z nas by nie pomyślał, że jeszcze cokolwiek w naszym życiu skradnie nasze serca, im się udało- naturalne świece sojowe. Dodały do naszego życia, dużo radości i odprężenie. Ważnym aspektem palenia świec sojowych, jest ich zapach, bez wątpienia naturalne olejki zapachowe grają tutaj główną rolę. Cudowny zapach wanilia, jabłka, czy bawełny, nawet w najbardziej niespodziewanej chwili potrafią skraść twoje zmysły.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami od Verofornature

Nowa moda i trend wśród aromaterapii w pomieszczeniach, co mają związanego z naturalnością ? Skład dyfuzorów zapachowych od Verofornature, nie zawiera substancji chemicznych, związków ropopochodnych, a zawartość olejków zapachowych, czyni jest produktem bezpiecznym dla dzieci i kobiet w ciąży. 

Znajdziesz tutaj !

Znajdziesz tutaj !

Znajdziesz tutaj !