JAK PIELĘGNOWAĆ TATUAŻE, CZEGO UŻYWAĆ

kosmetyki naturalne do pielęgnacji tatuażu

Tatuaże to popularna forma modyfikacji swojego wyglądu za pomocą wprowadzenia tuszu do skóry właściwej, aby zmienić pigment skóry. Forma zdobyła duża popularność i obecnie spora część ludzi posiada ten dodatek, jednak czy wie jak porządnie zadbać o ten element? Pielęgnacja tatuażu jest bardzo ważna, jeśli planujesz utrzymać go w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej w tym temacie!

JAK PIELĘGNOWAĆ TATUAŻE, CZEGO UŻYWAĆ

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji tatuażu

Czy kosmetyki naturalne nadają się do pielęgnacji tatuażu? Jaki kosmetyk jest najbardziej odpowiedni do nawilżenia tatuażu? 

Witajcie! W dzisiejszym wpisie chciałabym skupić się nieco na pielęgnacji skóry w obrębie tatuażu.

Tatuaż jest naszą ozdobą, jakimś swego rodzaju symbolem, znakiem rozpoznawczym czy po prostu atutem naszej osobowości.

Czy Wy też po wyjściu z salonu tatuażu zastanawialiście się czego używać do jego pielęgnacji? Chcielibyście, aby Wasz tatuaż wyglądał jak podczas pierwszego dnia? Mamy na to rozwiązanie.

Masło naturalne do pielęgnacji tatuażu

Przede wszystkim dlatego, że w swoim składzie zawiera dość sporą dawkę oleju kokosowego nierafinowanego 100% virgin . Olej ten działa przeciwzapalnie, antyalergicznie, a to dzięki zawartości kwasu laurynowego, który przyspiesza gojenie się ran oraz łagodzi stany zapalne.

Dodatkowo mocno nawilża i regeneruje zniszczony naskórek. Jest również bogaty w witaminę E, zwaną powszechnie „witaminą młodości”, która zwalcza wolne rodniki i zapobiega starzeniu się oraz niszczeniu komórek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dłużej zachować młody wygląd skóry.

W naszym maśle mango oprócz oleju kokosowego znajdziecie jeszcze wiele innych składników, które zadbają o Waszą skórę. Między innymi masełko shea, które doskonale zapobiega wysuszeniu i odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Składniki skomponowaliśmy tak, aby każdy działał na daną potrzebę skóry, w tym przypadku działanie przeciwzapalne, regenerujące spisało się na medal.

Tak więc kochani jeśli szukacie preparatu, który zadba o nawilżenie Waszej skóry, a dodatkowo zadziała jak kompres, to możemy polecić z pełną odpowiedzialnością, że nie będziecie żałować!!! 

Jeżeli jeszcze nie widziałeś naszych naturalnych kosmetyków to zapraszamy Cię do zapoznania się z nimi. Gwarantujemy, że Ty jak i Twoje ciało, zakochacie się w naturalnej pielęgnacji z kosmetykami od Verofornature!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *