Sklep on- line z kosmetykami naturalnymi

KOSMETYKI NATURALNE / ŚWIECE SOJOWE – VEROFORNATURE

Kosmetyki naturalne do ciała
Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

EKO KOSMETYKI

masła do ciała
Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

Naturalne kosmetyki czy naturalne świece sojowe? Jeżeli kosmetyki naturalne od Verofornature to Twoja skóra Ci za to podziękuje! Sama sobie podziękujesz za to co trzymasz w rękach! Nasze naturalne kosmetyki podarują Ci to, czego szukałaś! Ale spokojnie, znalazłaś!

Uelastycznisz, wzmocnisz, zregenerujesz, nawilżysz, podarujesz jej mnóstwo naturalnych witamin. Nasze kosmetyki naturalne to nie tylko uczta dla skóry. Zadbaliśmy, aby ich zapach skradł Twoje zmysły. Nuta kokosu, czekolady, mango, to wszystko w naszych naturalnych masłach do ciała. Sama musisz to poczuć na własnej skórze! Gwarantuje Ci to, ze na chwile zamkniesz oczy i odpłyniesz, lecz wrócisz. Wrócisz też do nas. Wszystkie nasze kosmetyki są ekologiczne, zdrowe dla Ciebie i dla Twojej skóry. Są w pełni naturalnym produktem z roślinnych surowców. Są idealne dla dzieci! Dla kobiet w ciąży! Dla osób starszych.

EKO ŚWIECE

świece sojowe
Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

A może jednak naturalna świeca sojowa ? Udało nam się stworzyć świecę, która Cię zrelaksuje, odpręży i przede wszystkim nie skrzywdzi ! Nie skrzywdzić Cię i Twojego maluszka, a to wszystko dzięki roślinnym, naturalnym produktom ! Nasze naturalne świece sojowe, to również świece, które można stosować przy małych dzieciach ! Są delikatne, a zarazem intensywne. Zapal świecę sojową, usiądź, zamknij oczy, zrelaksuj się, a reszta należy do Ciebie i Twoich zmysłów. Zaufaj mi. Stworzyłam je dla nas.

SKLEP ON- LINE Z KOSMETYKAMI

Prowadzimy nasza firmę jako maż i żona. Wszystkie kosmetyki naturalne, oraz świece sojowe są naszego autorstwa i przez nas samodzielnie wyprodukowane. Zostały dopracowane przez długie lata, starannie dobierając wszystkie składniki,. Mąż pokazuje całe piękno poprzez swoją pasję do zdjęć !

ZAPEWNE ZASTANAWIACIE SIĘ DLACZEGO VERO I CZEMU KOSMETYKI NATURALNE I ŚWIECE SOJOWE

Vero z włoskiego oznacza prawdziwe, takie jak są nasze eko kosmetyki, oraz eko świece. Są w 100 procentach naturalne. Tworząc nasze produkty- czy to świece, czy kosmetyki, kierowaliśmy się, aby były jak najbardziej naturalne, zgodne z naszymi poglądami, zgodne z naturą. Pozbawione szkodliwej chemii, zapakowane w szklane słoiczki, które można poddać recyklingowi, bądź wykorzystać ponownie na własny użytek, nie zaśmiecając naszego środowiska. Etykiety na świece sojowe również są z ekologicznego papieru, który jest jak najmniej szkodliwy dla naszego ekosystemu. Wszystkie nasze naturalne kosmetyki spełniają wymogi sanitarne dotyczące produkcji kosmetyków.

Kosmetyki naturalne, oraz świece sojowe są ręcznie robione !

Wszystkie nasze składniki są  w 100 procentach naturalne !

Nie dodajemy sztucznych konserwantów !

Testowanie na zwierzętach? Proszę Was, spójrzcie na tego króliczka !


Nie, nie są testowane na zwierzętach !

Produkty, które znajdą państwo na naszej stronie internetowej, posiadają pozytywny Certyfikat Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyku zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1223/2009, dodatkowo są zgłoszone do rejestru kosmetyków w CPNP w Unii Europejskiej.

Cała historia Verofornature rozpoczęła się  trzy lata temu, kiedy to powstał pomysł eksperymentowania z różnymi składnikami kosmetycznymi związanymi z kosmetykami naturalnymi.

Głównym tego powodem było niedostateczne nawilżenie mojej skóry ciała, preparatami dostępnymi w drogeriach. I tak przez pierwsze dwa lata metodą prób i błędów, na własny użytek, czy najbliższych znajomych powstawały pierwsze masła do ciała.

Dodatkowo kierunek ukończonych studiów pomógł mi w odkryciu, tego co tak naprawdę mnie od zawsze interesowało. Studiowałam kosmetologię na wydziale zdrowia publicznego, jednak nie interesowała mnie praca w gabinecie kosmetycznym,  a bardziej ta druga strona medalu, jaką była chemia kosmetyczna. Od kiedy pamiętam, sprawdzałam składy kosmetyków, co w sobie zawierają, jak moja skóra na nie reaguje. Łączenie różnych składników dawało mi ogromną radość i jednocześnie satysfakcję,  że tworzę coś, co jest doceniane przez przyjaciół, rodzinę.

Chęć założenia własnej firmy i strony internetowej, gdzieś tam zawsze chodziła mi po głowie. Jednak nie miałam na tyle odwagi, aby zacząć już trzy lata temu. Czas ten uważam za jak najbardziej wykorzystany. Przez cały ten okres tworzyłam, dla siebie i znajomych. Były to kule do kąpieli, peelingi, naturalne masła do ciała. Myślę, że wszystkie moje starania, docenicie, korzystając z naszych produktów, które doprowadziłam do perfekcji. Nadają się również idealnie dla Twojego maluszka .

Uważam, że każdy wolny czas jest idealny do nauki. Ostatnimi czasy zakochałam się w naturalnych świecach sojowych ! Postanowiłam, że zrobię NATURALNE ŚWIECE SOJOWE OD VEROFORNATURE. Udało mi się, są genialne. Chęć produkowania naturalnych świec sojowych powstał z myślą, a raczej strachem przed świecami zawierającymi duże ilości parafiny ! Nasze świece są naturalne, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i z czystym serduszkiem, używam ich przy naszym małym synku, który daje się porwać ich obłędnemu zapachowi TAK SAMO JAK MY I WY ! 

naturalne kosmetyki do ciała
Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature

Życzymy samych przyjemności, 

Monika i Piotr

Verofornature

DANE DO PRZELEWÓW:

VEROFORNATURE PIOTR MAŁŻ
Stawigudzka 14/ 29
10-687 Olsztyn
NIP: 849-154-31-73, REGON: 360717940
e-mail: poczta@verofornature.pl
telefon: 733-986-062

KONTO BANKOWE: Santander Bank Polska S.A. 30109027180000000142960112

Kosmetyki Naturalne Olsztyn & Świece Sojowe – Verofornature