Szklane opakowania

SZKLANE OPAKOWANIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH

Dlaczego w ogóle szklany? Założeniem firmy Verofornature jest to, że jesteśmy prawdziwi i naturalni. Jeżeli coś robimy to od początku do końca i wkładamy w to całe swoje serce. Nasze kosmetyki to nasze serce, serce do działania i miłości do natury. Natury którą bardzo kochamy i cenimy. Oddychamy nią i cieszymy się jej wartościami jakie nam daje.

Kosmetyki powstały z tego co dała nam natura. My zamykamy to w szklanym opakowaniu, a Ty i Twoja skóra czerpiesz z tego jak największe korzyści. Pełnowartościowe i naturalne korzyści.

#kochajnature

Dlaczego ciemny, szklany słoiczek ?

Wszystkie nasze produkty kosmetyczne są przechowywane w ciemno brązowym szkle. Zawartość kosmetyku, który Państwo od nas otrzymują to duża dawka drogocennych składników, oraz wartościowych surowców. Słoiczki zostały wybrane z myślą, aby zachować ich szczelnie i bezpiecznie zamknięty, naturalny zapach.

Jakie są korzyści szklanych opakowań ?

Najlepsze ! Ten rodzaj opakowania to najlepszy pomyśl na przechowywania naszych kosmetyków i części ich składników. Składników takich jak np. naturalne olejki eteryczne. Pamiętajcie, że połączenie olejków eterycznych z plastikiem, powoli je rozpuszcza. W powolnym procesie przy dodatku promieni słonecznych, miesza je ze sobą. Tylko co na to Twoja skóra i jej zdrowie. A nam chodziło o produkt w każdym stopniu naturalny i bardzo bezpieczny. Dlatego szklane słoiki są idealne do kosmetyków naturalnych. Dodatkową zaletą jest to, że kosmetyk na ciemnym szkle nie przywiera do jego ścianek. Zapamiętaj, że opakowanie nadaje się do ponownego użytku! Jeżeli w przyszłości odeślesz nam 5 takich słoiczków to dodatkowo dostaniesz od nas rabat na kolejne zakupy w wysokości 20 % – napisz do nas !

Kosmetyki naturalne, a promienie słoneczne

Kosmetyki naturalne są produktami bardzo wrażliwymi na światło, również na promienie słoneczne. Podczas dostania się światła do zawartości kosmetyku, produkt zaczyna się utleniać. Reakcja ta powoduje że substancje aktywne w powolnym procesie zaczynają się w kosmetyku rozkładać.

W naszych produktach najważniejszy jest ich skład, zapach, naturalny kolor i jego konsystencja. W połączeniu tego wszystkiego, powstają cudowne kosmetyki od Verofornature. Szklany słoiczek pomógł nam w tym, abyś mogła się cieszyć takim właśnie produktem. Produktem nie zmienionym, naturalnym i pełnowartościowym !

Pamiętaj, kosmetyki od Verofotnature to kosmetyki naturalne. Nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów. Używamy naturalnych składników.