Nasza historia

Jesteśmy rodzinną firmą kosmetyczną, która powstała z miłości do naturalnych kosmetyków i troski o najbliższych. Rozpoczynaliśmy jako rodzinna manufaktura, a wszystkie kosmetyki tworzyliśmy ręcznie w domowym laboratorium wg autorskich receptur kosmetologa Moniki Małż – żony, mamy i właścicielki Verofornature. Najpierw dla najbliższej rodziny, a później przyjaciół i dalszych znajomych. 

Do każdego z produktów podchodzimy ze szczególną troską. Wiemy, jak ważna jest specjalistyczna pielęgnacja skóry u osób o szczególnych potrzebach jak niemowlęta, dzieci i kobiety w ciąży. Dbamy o to, aby nasze kosmetyki, świece czy dyfuzory zawierały najwyższej jakości wyselekcjonowane surowce naturalne, które są gwarancją bezpieczeństwa. 

Skąd wzięła się nazwa VERO? 

“Vero” z języka włoskiego oznacza prawdziwy. Takie właśnie są nasze kosmetyki oraz świece sojowe i dyfuzory – w 100%  naturalne. Tworząc nasze produkty, kierujemy się tym, aby były bezpieczne i zdrowe dla tych najdelikatniejszych istot o specjalnych potrzebach: dla niemowląt, dzieci i kobiet w ciąży. Właśnie w taki sposób powstają produkty Verofornature: z naturalnych surowców, w zgodzie z naturą oraz naszymi poglądami.

Jak zaczęła się działalność Verofornature?

Pierwsze kosmetyki tworzyliśmy dla siebie oraz rodziny. Wynikało to z faktu, że wiele drogeryjnych kremów czy balsamów nie dostarczało nam tego, czego oczekiwaliśmy. Skóra nie była odpowiednio nawilżona, a niektóre produkty wywoływały również reakcje alergiczne. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć coś samodzielnie, a nasi najbliżsi chętnie testowali produkty. Stopniowo coraz więcej osób dowiadywało się o naszych ręcznie robionych produktach z polecenia rodziny i znajomych. Dlatego zdecydowaliśmy się na założenie własnej firmy i rozszerzenie działalności. 

“Nasze produkty tworzymy z myślą o Was i Waszej rodzinie. Pragniemy, abyście dbali o swoją skórę w zgodzie z naturą.” 

Monika i Piotr Małż z synkiem Igorem 🙂